Kuaför Rıza / Hakkımızda
Sosyal yaşam tarzı ile de hep öncü olan ( KUAFÖR RIZA ) 1960'dan bugüne halkına en iyi hizmet verme anlayışıyla yol almış; sanatını en iyi şekilde elemanlarıyla paylaşıp ekibinin en iyi derece olmasını sağlamış ve yetiştirdiği elemanlarıyla hep gururlanmıştır.
"Her işin bir uzmanı vardır."

Hizmetin Kalitenin Sanatının Birleştiği Yer Olmaya Devam Etmektedir.

Salonumuz da Gelin Saçı, Nişan Saçı, Boya, Röfle, Perma, Saç Bakımı, Manikür, Pedikür, Ağda, Saç Kesimi, Balyaj, Keratinli Saç Kaynağı, Maşa... vb. hizmetleri verilmektedir..

Misyon
Tescilli marka olan Kuaför Rıza Her zaman kendimizi yenileyen bir trend ve salonu ile ilklere devam etmektedir.
1960 Yılından Bugüne Başka Şubemiz Yoktur...

Ürünler
LOREAL SERIE EXPERT, MAJIREL, INOA, LUO COLOR,
SUPREME, HI RICHESSE, KERASTASERıza KILIÇ / Özgeçmiş

1938 Trabzon doğumluyum.1954 yıllarında İstanbul'da Türkiyesi'nin en ünlü Kuaförü olan Markiz Bayan Kuaförün 'de By Viktor HAİM'S yanında çalışmaya başladım.  Burada askerlik çagıma gelene kadar 4 Yıl araklıksız çalıştım, Kuaför mesleğinin inceliklerini İstanbul'da almanın mutluluğu İle askerlikte'de Ordu evinde yine mesleğimi icra ederek birçok kazanım elde ettim. 1960 yılında Trabzon'a döndüm.
O zamanlarda Bayan Berberi olarak çalışan işletmelere bir imaj getirerek Karadeniz de İlk Kuaför imajını yerleştirmek bana nasip oldu.

"Kuaför Rıza" adıyla ilk işyerimi Trabzonlu Hemşerilerimin hizmetine açtım. O günden bugüne geçen 50 Yıl zarfında hem öğrendim, hem ögrettim ve araştırdım. Birçok seminere katılarak bilgi birikimimi zenginleştirerek Kuaför Rıza imajını her zaman zirveye taşıdım.

Bugünler de verdiğimiz üstün hizmet anlayışımız; 50 yıldır devam eden bilgi birikimi ve tecrübemin bir yansıması olarak gerçekleşmektedir.

Mesleğimize olan sevgi ve sizlere olan saygımızın gereği Kuaför Rıza her zaman zirvede en üstün hizmet sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

RIZA KILIÇ

  Trabzon Kuaför Rıza 1960 Yılından Bugüne Hizmetinizdeyiz  


Trabzon Kuaför Trabzon Saç Bakım Gelin Saçı Trabzon Saç Kesim Kerastase Steam Pod Luocolor
Trabzon Bakım Trabzon Gelin Başı Trabzon Nişan Trabzon Saç Hi Richesse İnoa Majirel
Bakım Ürünleri Kesim Modelleri Saç Renkleri Düğün Modelleri Supreme Loreal Kryolan

Beşirli : 1 Nolu Beşirli Mah. Sahil Cad. 202/B Ortahisar / Trabzon Telefax : (0462) 221 21 26